Kontakt

FOSS FABRIKKER AS
Postboks 57
4795 Birkeland
Tollenesveien 39
4760 Birkeland
Tlf 37 28 10 00
fossbad@foss-bad.no



Ansatte

Simen Vikskjold Salgskonsulent Oslo/Akershus, Østfold, Hedmark, Oppland, deler av Buskerud. 488 90 613 simen@foss-bad.no

Svein Martin Nygård Salgskonsulent Hordaland, Rogaland, Sogn og Fjordane. 459 52 489 svein@foss-bad.no

Eli Vold Salgskonsulent Møre og Romsdal, Nord- og Sør Trøndelag Nordland, Troms og Finnmark 918 88 416 eli@foss-bad.no

Olaf Salvesen Salgskonsulent Aust- og Vest Agder, Telemark, Vestfold deler av Buskerud. 916 16 240 olaf@foss-bad.no

Vidar Holt Prosjektansvarlig 372 81 000 / 934 79 252 holt@foss-bad.no

Siv Kristiansen Markedssjef 372 81 000 / 992 76 192 siv@foss-bad.no